BALTIJOS TERJERAS'2017

Specializuota visų veislių terjerų paroda

Bostono terjerai, Tibeto terjerai, rusų juodieji, amerikiečių toy terjerai, Byverio terjerai, Rat terjerai, amerikiečių plikieji terjerai ir 3 FCI grupė

2017 m. gegužės 26d., Molėtai, oro ouostas

TVARKARAŠTIS

SAVININKAI

Parodos numeriukai išduodami ringuose nuo 10:30. Katalogas nemokamas.

TOP TERJERŲ penketuką sveikinsime ir apdovanosime pramoginės programos pradžioje BIS ringe. Laukiame jūsų!

Papildomi BIS konkursai

 • GERIAUSIOS KONDICIJOS STAFORDŠYRO BULTERJERAS. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GRAŽIAUSIA STAFORDŠYRO BULTERJERO ŠYPSENA. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GRAŽIAUSIA BULTERJERO GALVA. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GRAŽIAUSIA NYKŠTUKINIO BULTERJERO GALVA. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GRAŽIAUSIAS BULL TIPO TERJERAS. Dalyvauja Amerikiečių Stafordšyro terjeras, Stafordšyro bulterjeras, bulterjeras, nykštukinis bulterjeras (šunys, kuriems parodoje suteikti BOB titulai).
 • GRAŽIAUSIA AM. STAFORDŠYRO TERJERO GALVA. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GERIAUSIAS AM. STAFORDŠYRO TERJERO TEMPERAMENTAS. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GRAŽIAUSIA AIRIŠKA VEISLĖ. Dalyvauja 4 airiškos terjerų veislės: Airių terjeras, Keribliū terjeras, Kvietinis terjeras bei Glen of Imaal terjeras.
 • GRAŽIAUSIA ŠKOTŲ TERJERO GALVA. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • 'ŠKOTIŠKIAUSIO' CHARAKTERIO ŠKOTŲ TERJERAS. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • 'LABIAUSIAI KALBANČIOS' ŠKOTŲ TERJERO AUSYS. Į šį konkursą dalyvius atrenka ringo teisėjas ekspertizės metu. Konkursas pravedamas iš kart po veislės ekspertizės pabaigos.
 • GERIAUSIŲ VEDLIŲ KONKURSAS. Dalyvius atrenka teisėjas įvertinęs vedlio darbą ringe veislės ekspertizės metu. N.B. pripučiamų vištų šiemet tikrai nebus! :)
 • ŠEŠERIŲ (6-ių) KOJŲ konkursas. Rinksime panašiausias 6 kojas :) Registracija-parodos eigoje iki pasibaigiant ekspertizei ringuose.Leidžiame pasireikšti dalyvių fantazijai ir kviečiame aktyviai dalyvauti!
 • BIS - BOS. Dalyvauja šunys, kuriems suteikti GRAŽIAUSIO PRIEŠINGOS LYTIES ATSTOVO titulai. Pirmą kartą Lietuvoje!
 • SUPREME BIS. Dalyvauja 4 šunys - Jaunimo BIS, Veteranų BIS, Priešingos lyties atstovų BIS ir pagrindinio BIS nugalėtojai.
 • GRAŽIAUSŲ 6 KOJŲ KONKURSAS: tik nuo jūsų fantazijos priklauso kaip geriausiai pasirodysite. Tiesiog eikite ir smagiai dalyvaukite! Registruokitės nemokamai parodos eigoje sekretoriate.
  N.B. Tik vienas iš jūsų dvejeto privalo būti registruotas parodoje. Leidžiamas ir sveikintinas bet koks ir bet kurio iš jūsų dueto kirpimas/dažymas/kita kūryba. .

  Šunys dalyvaujantys pramoginėje programoje, įpagrindinįringą įleidžiami tik su dalyvio numeriais ir BIS dalyvio kortelėmis.

  Sekite informaciją svetainėje. Junkitės diskusijoms parodos puslapyje facebook’e, grupėje Lietuvos TERJERAI (tik LKD nariai).

  PARODOS FOTOGRAFAI:

  Registracija LKD nariams

  iki 2017 03 31

  iki  2017 04 30

  iki 2017 05 15

  Pirmas šuo

  25

  35

  39

  Kiti šunys

  20

  30

  39

  Šuniukai, mažyliai, veteranai

  20

  25

  29

  Visi konkursai
  -
  -
  -

  TOP terjerų konkurso penketukas registruojamas nemokamai.

  Registracija TERJERŲ klubo nariams (iki 2017 05 15):

  Pirmas šuo - 20 (tik nuo 9 mėn.amžiaus)

  Kiti šunys - 15 (visos amžiaus grupės)

  Klubo šunys-INTERČEMPIONAI, KLUBO ČEMPIONAI į čempionų klasę bei VETERANAI į veteranų klasę registruojami nemokamai.

  Terjerų klubo banko sąskaita

  AB SEB bankas (Gedimino pr. 12, Vilnius)

  banko kodas 70440, BIC(SWIFT kodas) – CBVILT2X

  sąsk.Nr. LT337044060003016689

  Lietuvos terjerų mėgėjų klubas 
  į/k  191906668

  Be apmokėjimo šunys neregistruojami.

  Konkurso TOP TERJERAS-2017 nuostatai