Privatumo politika

Atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydamiesi mūsų interneto svetainėje sutinkate su sąlygomis, kurios aprašytos skiltyje: naršymo Lietuvos terjerų mėgėjų klubo svetainėje privatumo politika. Registruojantis tapti mūsų klubo nariais sutinkate su: Narystės Lietuvos terjerų mėgėjų klube privatumo politika.

Narystės Lietuvos terjerų mėgėjų klube privatumo politika

Tapdami LIETUVOS TERJERŲ MEGĖJŲ KLUBO ( – toliau ‘klubo’) NARIAIS, Jūs pateikiate mums mūsų veiklai vykdyti ir administruoti reikalingus asmens duomenis: vardą, pavardę el. pašto adresą, telefoną, miestą kuriame gyvenate, taip pat kitą informaciją apie savo šunis. Pateikti duomenys bus suvesti į duomenų bazę ir saugomi.

Jūsų kontaktinius duomenis naudosime norėdami informuoti Jus apie Jums svarbius sprendimus, paruoštus dokumentus, klubo renginius, bei parodas, kas yra neatsiejama nuo klubo veiklos. Tapdami klubo nariais, Jūs sutinkate ir neprieštaraujate dėl tokio duomenų panaudojimo. Atsisakyti tokio asmens duomenų tvarkymo ir kartu narystės klube galite informavę apie atsisakymą info@terjeruklubas.lt

Jūsų pateiktus duomenis mes tvarkysime 1 metus nuo išstojimo iš klubo, arba ne ilgiau nei galioja Jūsų sutikimas.

Jūsų Vardą, Pavardę, adresą, telefono numerį ir el.pašto adresą, bei informaciją apie šunis galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tik tam, kad galėtume vykdyti klubo veiklą ir galėtume suteikti Jūsų užsakytas paslaugas. Kitais atvejais tretiesiems asmenims duomenys gali būti teikiami tik įstatymo nustatyta tvarka.

Norime pabrėžti, kad Jūsų pateikti duomenys yra saugūs. Mes imamės reikiamų techninių ir organizacinių priemonių tam, kad užtikrintume Jūsų pateiktų duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, taip pat nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

Jūs turite teisę, susisiekę su mumis el. pašto adresu info@terjeruklubas.lt (valstybės nustatytu būdu patvirtinus asmens tapatybę), susipažinti su aukščiau nurodytu tikslu tvarkomais asmens duomenimis, ištaisyti neišsamius, netikslus savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis, kai duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų, kai atšaukiamas sutikimas ar yra kiti teisės aktuose nurodyti pagrindai, taip pat teisę perkelti asmens duomenis. Jei turite nusiskundimų, galite kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, tačiau visų pirma, visus klausimus sieksime išspręsti kartu su Jumis.

Naršymo Lietuvos terjerų mėgėjų klubo svetainėje privatumo politika

Mes taip pat skiriame dėmesį Jūsų duomenų apsaugai ir naršymo kokybei. Tad, siekdami, kad liktumėte patenkinti naršymo patirtimi mūsų internetinėje svetainėje, naudojame slapukus bei analitikos priemones, kurios padėtų užtikrinti tiek kuriamo turinio aktualumą tiek teikiamų paslaugų kokybę.

Mūsų tinklapyje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad tinklapyje apie jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklapiu anonimiškai gali naudotis tiek lankytojai, tiek klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų internetinėje svetainėje. Tinklapiu galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite tinklapyje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui: atlikti registraciją, pateikti paslaugų užsakymą (įskaitant užsakymo pateikimą svečio teisėmis) ir pan.).

Naudodamiesi mūsų tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir juos pašalinti. daugiau informacijos, kaip kontroliuoti Slapukus rasite čia.

Jei nuspręsime pakeisti šias nuostatas, mes Jus apie tai informuosime ir pakeistas nuostatas paskelbsime www.terjeruklubas.lt