Oficialūs dokumentai

Oficialūs LKD dokumentai

Lietuvos kinologų draugija internete skelbia išsamią duombazę, į kurią įtraukti visi draugijos registruoti šunys. Užtenka atsidaryti puslapį e.kinologija.lt ir įvesti savo mylimo augintinio duomenis, pavyzdžiui, vardą arba Lietuvos šunų veislių knygos numerį, ir galite gauti visą informaciją apie savo keturkojį, žinoma, jeigu jis yra LKD sąrašuose. Duomenų bazėje galite rasti informaciją apie šuns kodą, lytį, gimimo datą, bet ir, jei buvo nurodyta, spalvą, veislyną, duomenis apie atliktus sveikatos tyrimus, išdresiravimą, pelnytus titulus ir net gyvūno genealoginį medį. Į duomenų bazę įtraukti visi nuo 1993 metų Lietuvoje registruoti ar mūsų šalyje LKD rengtose parodose dalyvavę šunys. Kol kas tai yra bandomoji versija – taisomos galimos klaidos, o pati duombazė nuolatos atnaujinama.

Oficiali klubo informacija

2020m. sausio 18 d. (šeštadienį)  turite puikią galimybę sudalyvauti seminare, skirtame FCI eksterjero teisėjams, šunų veisėjams bei šunų kirpėjams „Airiškos terjerų veislės“. Kalbėsime apie kviečiaspalvius švelniaplaukius bei keri bliū terjerus. Bus daug naudingos informacijos ir ‘gyvos’ medžiagos. Daugiau informacijos – jau greit.

Seminaras vyks Kaune. Telefonas pasiteiravimui – 8 687 49876

Lektorė – Jūratė Butkienė, ilgametė terjerų veisėja, FCI teisėja

Papildoma naudinga informacija

SKAITYMAS NUSKAIDRINA SIELĄ, KELIA IR STIPRINA ŽMOGŲ, ŽADINA JĮ TAURIAUSIEMS SIEKIAMS, AŠTRINA PROTĄ IR ŠVELNINA ŠIRDĮ. JIS TURI IR KITŲ STEBUKLINGŲ GALIŲ – PRIVERČIA NUSIŠYPSOTI NET IR DIDŽIAUSIUS PRARŪGĖLIUS.

Jeigu nusprendėte sukergti…

Jeigu nusprendėte sukergti…

Jeigu nusprendėte sukergti… 1. Klubo narys prieš veisdamas privalo susipažinti su LKD ir terjerų klubo veisimo...

Veislės brokas

Veislės brokas

Veislės brokas Terjerų veislių šunys brokuojami , dedant atitinkamą atžymą kilmės dokumentuose, dėl: 1.Netipiško...

Šuns anatomijos pagrindai

Šuns anatomijos pagrindai

Šuns anatomijos pagrindai Šuns kūnas sudarytas iš įvairių, skirtingas funkcijas atliekančių organų sistemų. Žinant...