Oficialūs dokumentai

Oficialūs LKD dokumentai

Lietuvos kinologų draugija internete skelbia išsamią duombazę, į kurią įtraukti visi draugijos registruoti šunys. Užtenka atsidaryti puslapį e.kinologija.lt ir įvesti savo mylimo augintinio duomenis, pavyzdžiui, vardą arba Lietuvos šunų veislių knygos numerį, ir galite gauti visą informaciją apie savo keturkojį, žinoma, jeigu jis yra LKD sąrašuose. Duomenų bazėje galite rasti informaciją apie šuns kodą, lytį, gimimo datą, bet ir, jei buvo nurodyta, spalvą, veislyną, duomenis apie atliktus sveikatos tyrimus, išdresiravimą, pelnytus titulus ir net gyvūno genealoginį medį. Į duomenų bazę įtraukti visi nuo 1993 metų Lietuvoje registruoti ar mūsų šalyje LKD rengtose parodose dalyvavę šunys. Kol kas tai yra bandomoji versija – taisomos galimos klaidos, o pati duombazė nuolatos atnaujinama.

Oficiali klubo informacija

Informuojame, jog 2021 metų liepos 6 d. įvyko LKD ataskaitinė konferencija. Jos metu LKD klubų atstovai diskutavo įvairiais kinologiniais klausimais. Buvo pakoreguoti LKD šunų veisimo nuostatai, parodų taisyklės bei etikos kodeksas. Su šių dokumentų nauja redakcija kviečiame susipažinti puslapio pastraipoje „Oficialūs LKD dokumentai“.

Dokumentai ir informacija tik klubo nariams

Čia rasite visas reikalingas formas bei anketas, jų pildymo pavyzdžius ir kitą aktualią informaciją. Kreipkitės nurodytais kontaktais, jei jums prireiks asmeninės konsultacijos.

Blankai, formos ir  sutartys:

Veterinarija

Kita svarbi informacija

Papildoma naudinga informacija

SKAITYMAS NUSKAIDRINA SIELĄ, KELIA IR STIPRINA ŽMOGŲ, ŽADINA JĮ TAURIAUSIEMS SIEKIAMS, AŠTRINA PROTĄ IR ŠVELNINA ŠIRDĮ. JIS TURI IR KITŲ STEBUKLINGŲ GALIŲ – PRIVERČIA NUSIŠYPSOTI NET IR DIDŽIAUSIUS PRARŪGĖLIUS.

Jeigu nusprendėte sukergti…

Jeigu nusprendėte sukergti…

Jeigu nusprendėte sukergti… 1. Klubo narys prieš veisdamas privalo susipažinti su LKD ir terjerų klubo veisimo...

Veislės brokas

Veislės brokas

Veislės brokas Terjerų veislių šunys brokuojami , dedant atitinkamą atžymą kilmės dokumentuose, dėl: 1.Netipiško...

Šuns anatomijos pagrindai

Šuns anatomijos pagrindai

Šuns anatomijos pagrindai Šuns kūnas sudarytas iš įvairių, skirtingas funkcijas atliekančių organų sistemų. Žinant...